Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: hoogte gebruiksoppervlakte
Naam: Peter (datum: 18-11-2005 09:37)

Hoe wordt de hoogte gemeten tbv gebruiksoppervlakte?
Mag je onderkant dakplaten aanhouden van een kap of de denkbeeldige lijn over de onderkant van de gordingen?
Reageer
Re: hoogte gebruiksoppervlakte
Naam:
Ronald (datum: 18-11-2005 10:35)

Bij de bepaling van de gebruiksoppervlakte worden niet meegerekend:
incidentele nissen, uitsparingen en/of uitspringende bouwdelen met een oppervlakte kleiner dan 0,5m?
Re: hoogte gebruiksoppervlakte
Naam:
Remco van Loon (datum: 21-11-2005 21:06)

Tot het gebruiksoppervlak horen ruimtes of delen van ruimtes met een vrije hoogte van 1,5 meter of meer. Dit is gemeten vanaf het vloerniveau waarop de ruimte zich bevindt. In dit geval wordt de hoogte gemeten tov een denkbeeldige lijn vanaf de onderkant van de gordingen.
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl