Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: BALKONHEKWERKEN
Naam: DICK, van BAZO STAAL;BEHEER (datum: 31-10-2005 12:05)

VOOR EEN VLAKVULING VAN EEN HEKWERK WAAR DE BEREKENING ONVOLDOENDE INZICHT VERSCHAFT, ZOALS BIJVOORBEELD GEDRUKT/GEWEVEN GAAS ETC.,KUN JR MET EEN SCHOK- OF STOOTBELASTINGSPROEF AAN TONEN DAT DE VLAKVULLING VOLDOENDE VEILIG IS. DE VRAAG IS NU ; de vlakvulling mag niet kapot gaan, maar mag er wel blijvende vervorming optreden?
Reageer
Re: BALKONHEKWERKEN
Naam:
Evik (datum: 10-03-2006 16:16)

Kijk eens in de NEN 6702.
Deze norm geeft rekenwaarden van de overwegend statische belastingen en de maximaal toelaatbare vervormingen van bouwconstructies of delen van bouwconstructies. De norm is bedoeld om te worden toegepast op bouwconstructies, met uitzondering van: - offshore-contructies en waterkeringen
bron: NEN.nl

of kijk discussie: http://www.bouwhelp.nl/vraag/5994_zandzakslingerproef
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl