Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: Bouwmelding
Naam: Kramer, van Kramer (datum: 10-07-2000 16:21)

Ik heb via de gemeente waarin ik woon (Zaltbommel), vernomen dat er een wijziging optreedt in de regelgeving van de bouwmelding. Zij geven aan, dat per 1 jan. 2001, de regelgeving versoepeld zal worden. Alle bijgebouwen kunnen dan worden gebouwd met een melding, dus zonder bouwvergunning!!
Mijn vraag is dus of dit wel echt het geval is, omdat ik hier verder nog niets van vernomen heb ?
Reageer
Reactie: Bouwmelding
Naam:
W. Smit , van Splendid Advise (datum: 16-07-2000 20:11)

Dit is waar maar wanneer deze wetswijziging exact in werking treed is nog niet geheel duidelijk. 1 januari 2001 is wel de datum die steeds wordt genoemd maar of dit ook zal worden gehaald is nu nog niet duidelijk.


Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl