Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: Inhoud woning?
Naam: Saskia (datum: 08-07-2005 11:15)

Naast ons gaat een huis gebouwd worden. Deze mag een inhoud van 500 m3 hebben(550 m3 als art 15 wordt toegepast).
Nu is de advertentie geplaatst en tot mijn grote verbazing zie ik dat de inhoud 618 m3 is.
Zou dit de inhoud van het huis inclusief bijgebouw zijn of wordt altijs alleen maar de inhoud van het huis opgegeven?
Ik stel die vraag hier omdat wij in conflict zijn en er dus niet naar kunnen informeren.
Reageer
Re: Inhoud woning
Naam:
Jan Paul (datum: 08-07-2005 14:26)

Vaak mag je naast de woning nog een berging met een bepaalde oppervlakte bouwen.
De tekeningen liggen ter inzage bij de gemeente, dus daar kun je ze bekijken. Deze tekeningen zijn voor iedereen toegankelijk, als je zelf niet heen "kan" kun je ook iemand anders vragen dit te doen.
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl