Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: afstand erfafscheiding en schutting
Naam: ergoth, van afd ergotherapie (datum: 29-06-2005 12:48)

als je een schutting wilt plaatsen op de erfscheiding moet dat in overleg met de buren.
Maar als de buren geen schutting op de scheiding willen, mag dat dan welop eigen grond?. Hoever mag/moet ik dan de schutting plaatsen vanaf de erfafscheiding?
Reageer
Re: afstand erfafscheiding en schutting
Naam:
Arno , van Yacht Technology (datum: 30-06-2005 09:54)

Als de schutting voldoet aan de eisen voor een vergunningsvrij bouwwerk, dan mag je hem op je eigen grond plaatsen waar je wilt. Je moet er dan voor zorgen dat er dus niets op de grond van de buren komt of oversteekt. De grens ligt dan dus niet in het hart van de schutting, maar tegen de zijkant van de schutting (denk ook aan de fundering en eventueel overstekende delen)
Re: afstand erfafscheiding en schutting
Naam:
Robert (datum: 30-06-2005 12:33)

Op www.vrom.nl heb je een leuke beschrijving van schuttingen of erfafscheidingen.
Het is wel ff zoeken maar als je het intikt bij zoeken kom je erwel!!!!
Er staat ook een afbeelding bij
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl