Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: Plaats rookgas afvoer + toevoer verbrandingslucht
Naam: Sander Mesu (datum: 01-05-2000 19:10)

Mijn nieuwe huis is een drie-laagswoning te midden van twee-laags woningen. Mijn bovenste verdieping heeft daarbij een te openen raam, waarbij de rookgasafvoer van mijn buurman zo'n 2,5 meter van dat raam vandaan zit. Met de juiste wind waaien de luchtjes van deze buurman dus zo mijn slaapkamer in. Mijn vraag: wat is nu de minimale afstand van zo'n toe- en afvoer ten opzichte van een te openen raam en/of bouwgrens? Bij voorbaat dank
Reageer
Er zijn nog geen reacties op deze vraag aanwezig.

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl