Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: Kadastrale grens
Naam: Dhr. Schreevers (datum: 30-03-2005 18:45)

Wanneer de kadastrale grens is uitgemeten en het kadaster heeft hierbij de grens aangegeven door middel van het slaan van enkele paaltjes (vaak begin en eindpunt). Ben je verplicht de paaltjes te laten staan? Immers is adhv de nieuwe kadasterkaart en de door het kadaster aangegeven meetgegevens de kadastrale grens duidelijk. Hoe gaat een rechter hier mee om ?
Reageer
Re: Kadastrale grens
Naam:
Jan Paul (datum: 31-03-2005 09:33)

Bij mijzelf in de tuin heb ik met een zware hamer het paaltje ca. 40cm de grond ingejast.
Dit om problemen te voorkomen.
Re: Kadastrale grens
Naam:
Arno Lommers , van Yacht Technology (datum: 11-04-2005 15:31)

Nee, je bent niet verplicht om die paaltjes te laten staan, maar als er onenigheid komt en het kadaster moet ze terug komen zetten, dan kost dat heel veel geld. Verstandig is dus om ze wewl te laten staan en ze zonnodig te verklikken.

Arno
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl