Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: verboden-toegangbordjes een verwijzing naar artikel 461
Naam: Dhr. Schreevers (datum: 20-03-2005 12:42)

verboden-toegangbordjes met een verwijzing naar artikel 461 , mag je die zondermeer plaatsen, of zijn aan het plaatsen van dit soort bordjes regels verbonden? Wat zegt een dergelijke bordje precies en welk een extra voegt deze bordjes toe wanneer ze worden opgehangen?
Reageer
Re: verboden-toegangbordjes een verwijzing naar artikel 461
Naam:
JGroot (datum: 22-03-2005 00:08)

art.461 Wetboek van Strafrecht:
'Hij die, zonder daartoe gerechtigd te zijn, zich op een anders grond waarvan de toegang op een voor hem blijkbare wijze door de rechthebbende is verboden, bevindt of daar vee laat lopen, wordt gestraft met geldboete van de eerste categorie'.
(vrij)te plaatsen daar waar toegang mogelijk is. Belangrijk om vreemden te kunnen weren en om niet aansprakelijk gesteld te kunnen worden voor schade die betreders mogelijkerwijs op het terrein kunnen ondervinden.
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl