Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag:
Naam: Erwin (datum: 09-02-2005 10:54)

Ik heb op de begane grond een kantoor van 10m2. Naast het kantoor bevindt zich de bijkeuken (8m2). Om aan de 55% regel GO/VG te voldoen heb ik de bijkeuken ook meegenomen in het verblijfsgebied (10+8=18m2). Om aan de ventilatieeis van een verblijfsgebied te voldoen, 0.9x18=16.2 dm3/s. Moet ik nu 16.2 dm3/s in het kantoor blazen, terwijl de eis voor een verblijfsruimte 0.7x10=7dm3 is. 16.2-7=9.2dm3/s. Ik blaas dus 9.2dm3/s teveel in het kantoor. Klopt deze berekening?
- Moet er tevens een afzuigpunt in de bijkeuken zitten?
Reageer
Er zijn nog geen reacties op deze vraag aanwezig.

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl