Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: Brandveiligheid
Naam: Dhr. R. van Bakel, van Bouwgroep Moonen (datum: 17-02-2000 10:59)

Ten behoeve van een bedrijfsgebouw, zou ik graag de brandveilgheidseisen die daaraan gesteld worden willen weten. Hierbij denkende aan brandcompartimentering, vluchtwegen, brandvoorschriften voor trappen, ed.

Bij voorbaat dank, wachtende op uw reactie.

R. van Bakel
Reageer
Reactie: Brandveiligheid
Naam:
J. van den Bersselaar , van Brandweer Tilburg (datum: 18-02-2000 09:39)

De meeste van uw vragen zijn te beantwoorden met gebruikmaking van de tabellen uit het boek "Een brandveilig gebouw bouwen" van de Nederlandse Brandweer Federatie. ISBN 9032277421. Dit boek is te bestellen bij de VNG-uitgeverij, fax 070-3469201
Reactie: Brandveiligheid
Naam:
Menno Gijrath , van Bouwsoft (datum: 14-06-2001 18:10)

zijn in dit boek ook de NEN-normen (m.n.6082) vermeld en gaat dit boek specifiek in op probleemsituaties?


Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl