Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: Schutting+afwatering
Naam: P.Wehrmeijer (datum: 15-12-2004 21:07)

Geachte geleerden

Heb achter huis een kleine uitbouw, na herstel van mijn dak ben ik van plan om de afwatering weer terug te plaatsen, die daar al eerder zat, maar nu zijn er nieuwe achter buren die beweren dat dit niet mag omdat het hun erf/tuin is, ik zeg van wel want het staat in het BW.

Nu willen de buren achter mijn uitbouw, met daar in een raam van +/- 1m bij 1m, een schutting plaatsen hierdoor zal het licht van ons afgenomen worden.Ook hiervoor zeg ik dat dat niet mag want het staat in het BW

Hoor graag, Pascal
Reageer
Reactie: Schutting+afwatering
Naam:
Klaas Vaak (datum: 16-12-2004 08:00)

Wat is nu de vraag?
Je hebt het BW gevonden en weet dus wat er in staat.
Reactie: Schutting+afwatering
Naam:
Henk (datum: 16-12-2004 13:46)

De beschrijving is nogal vaag. In het BW staat:
-Je mag de afwatering van het dak niet laten afwateren op het erf van de buren;
-dakgoot mag niet over perceelgrens hangen;
-ramen mogen niet op een afstand van minder dan 2 meter loodrecht vanuit perceelgrens staan
-je kan van elkaar eisen tot het gemeenschappelijk oprichten van een 2 meter hoger scheidsmuur op perceelgrens.

Dus ik weet niet of je verstandig doet om te gaan klagen. Anders bestaat de kans dat je voor de helft mee kunt betalen aan de schutting die de buren wil oprichten op perceelgrens. (buren kunnen dit eisen)
Reactie: Schutting+afwatering
Naam:
P.Wehrmeijer (datum: 18-12-2004 12:13)

Een opmerking, de afwatering dmv buissysteem en afwatering naar eigen erf, zat al aan mijn boeideel voordat ik het dak ging doen en de nieuwe buren waren er toen nog niet. Dus de vraag is mogen ze dan nog steeds eisen dat dit buissysteem tbv afwatering er niet mag komen.

groet
pascal
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl