Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: afvoer afzuigkap.
Naam: jahnke, van jahnke (datum: 15-12-2004 18:13)

bij de buren steekt een pvc pijp van 20 cm doorsnee loodrecht 1 mtr uit de grond, op de grens met mijn perceel, als afvoer van de afzuigkap.
de afgevoerde kooklucht slaat tegen de onderkant van het balkon en dan bij mij de tuin en het huis in.
De constructie veroorzaakt veel stankoverlast.
kan iemand mij vertellen, waar ik in het nieuwe bouwbesluit bepalingen/regels kan vinden, waaruit blijkt dat zo'n constructie niet is toegestaan?
vr.gr.
Reageer
Reactie: afvoer afzuigkap.
Naam:
Klaas Vaak (datum: 15-12-2004 18:37)

www.bouwbesluitonline.nl , hoofdstuk 3, afd. 3.10
Reactie: afvoer afzuigkap.
Naam:
JanJanssen (datum: 16-12-2004 07:30)

"loodrecht 1 mtr uit de grond".
Zit de keuken in de kelder?
Reactie: afvoer afzuigkap.
Naam:
Klaas Vaak (datum: 16-12-2004 08:10)

art 52 lid 4. Een instroomopening en een uitstroomopening van een voorziening voor luchtverversing liggen, gemeten loodrecht op de uitwendige scheidingsconstructie van een gebruiksfunctie, op een afstand van ten minste 2 m van de perceelsgrens. Indien het perceel waarop de gebruiksfunctie ligt, grenst aan een openbare weg, openbaar water of openbaar groen, wordt die afstand aangehouden tot het hart van die weg, dat water of dat groen.

Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl