Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: Brandwerendheid houten binnenkozijnen
Naam: E. den Engelsman, van E. den Engelsman Bouwkundig Buro (datum: 13-12-1999 21:53)

Ik moet een prijsaanbieding maken voor het leveren en plaatsen van houten binnenkozijen, verdiepingshoog.
Gevraagd wordt om deze kozijnen te plaatsen met een brandwerendheid van 60min.
Kan dit?, zo ja hoe?.
Beglazing en deuren worden door derden aangebracht.
Reageer
Reactie: Brandwerendheid houten binnenkozijnen
Naam:
Adrie Holtzer , van BABH Bouwadviesburo A.Holtzer (datum: 27-12-1999 20:31)

VNG uitgave van de N(ederlandse) B(randweer) F(ederatie) uit 1994 over een Brandveilig gebouw bouwen zegt het volgende:
Indien een WBDBO (weerstand tegen branddoorslag en brandoverslag) gehaald moet worden van 60 minuten met houten binnen(deur)kozijn dient de deur zelfsluitend te zijn; de sponningdiepte minimaal 25 mm te bedragen; mag maximaal 0,9 m2 draadglas (min. 6mm dik en maaswijdte maximaal 12 mm)toegepast worden per 2,5x2,5 meter segment en dient een aantal details m.b.t. afdichten met zorg te worden uitgevoerd.
Reactie: Brandwerendheid houten binnenkozijnen
Naam:
anoniem , van anoniem (datum: 28-12-1999 22:56)

Er is ook speciaal brandwerende beglazing in de handel. Hierdoor kan een groter glasoppervlak toegepast worden. Let op de kosten hiervan kunnen oplopen tot zo'n ? 400,-m2. Saint-Roch levert o.a. dit glas
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl