Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: Toegangsdeur garage in verblijfsruimte
Naam: I., van - (datum: 09-07-2004 15:21)

Is het toegestaan om een toegangsdeur die 30 minuten brandwerend en zelfsluitend is rechtstreeks te laten uitkomen in een verblijfsruimte?
Reageer
Reactie: Toegangsdeur garage in verblijfsruimte
Naam:
Henry de Roo , van Gemeente Coevorden (datum: 09-07-2004 19:43)

Kunt u iets concreter zijn?
Toegangsdeur is een deur in een scheidingswand? Tussen welke ruimten? etc. etc.
Reactie: Toegangsdeur garage in verblijfsruimte
Naam:
I. , van - (datum: 12-07-2004 08:42)

het betreft idd een deur in een scheidingswand die vanuit een keuken toegang tot een garage verleent, de deur is 30 minuten brandwerend en zelfsluitend, de scheidingswand heeft een rc> 2,5 en is gasdicht.
Mag dit? Iemand beweerd dat er minstens een tussenportaal in de vorm van bijv. een bijkeuken tussen de gaarge en de verblijfsruimte moet zitten.
Reactie: Toegangsdeur garage in verblijfsruimte
Naam:
Henry de Roo , van gemeente Coevorden (datum: 16-07-2004 09:37)

Indien de garage een nevenfunctie is van de woonfunctie met een GO < 50 m2 dan hoeft deze deur niet brandwerend en zelfsluitend te zijn. De scheidingswand en deur dienen wel ge?soleerd te zijn.
Die bewering van een tussenportaal is mij niet bekend en o.g.v. het Bouwbesluit niet verplicht.
Uit praktisch oogpunt is een tussenportaal wel verstandig...
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl