Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: verhogen maaiveld tegen buitenmuur
Naam: Wielens, van Prive (datum: 21-04-2004 18:07)

Onze woning staat op de erfscheiding. De buurman wil zijn maaiveld circa 50 cm verhogen en de zwarte grond tegen mijn buitenmuur (bj 1920) deponeren. Overleg heeft niet tot resultaat geleid. Hij wil alleen op 10 cm afstand van mijn buitenmuur een muurtje aanbrengen. Op deze wijze kan ik dus nooit meer bij mijn buitenmuur terecht om deze bv opnieuw in te voegen of onderhoud te verrichten. Heb ik gelijk, zo ja hoe houd ik dit tegen.
Reageer
Reactie: verhogen maaiveld tegen buitenmuur
Naam:
rob , van gem. zandvoort (datum: 19-07-2004 13:53)

hoe vaak had u opnieuw in willen voegen

voor dit soort onderhoud hoeft de buurman geen voorzieningen te treffen
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl