Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: werkbare dagen
Naam: E. van Adrichem (datum: 02-02-2004 12:18)

Wanneer overschrijdt een bouwer de zgn werkbare dagen ???.. Naast de reguliere verletdagen, de feest-en vakantiedagen dus staan er op het lijstje van de bouwer andere niet nader omschreven verletdagen. Lijkt mij niet correct. Hoe kom ik aan offici?le tabellen over de werkelijke werkbare (vastgestelde) dagen, over de periode 2002-2003 en 2004 ????
Reageer
Reactie: werkbare dagen
Naam:
Klaas (datum: 02-02-2004 12:39)

9. Werkbare dagen.

Werkbare dagen zijn dagen waarop de aannemer zijn werkzaamheden kan uitvoeren. Algemeen is dit maandag tot en met de vrijdag. Niet werkbare dagen zijn wettelijke zon-, en feestdagen, vakantie en ATV dagen, onwerkbare weerdagen zoals vorst en harde regen en camaliteitdagen zoals overstromingen en vertragingen door bijvoorbeeld brand.

Om discussies over werkbare of niet werkbare dagen te voorkomen is het verstandig om in het contract kalenderdagen als eenheid op te nemen. De bouwtijd moet dan wel redelijk zijn, zodanig dat niet werkbare dagen vertraging in de oplevering geeft.

bron: http://www.zekerbouwen.nl/bouwsite/page20.html
Reactie: werkbare dagen
Naam:
Klaas (datum: 02-02-2004 12:46)

Onwerkbaar weer
Het KNMI kan niet mededelen welke dagen als onwerkbaar in de bouw kunnen worden aangemerkt, dat hangt af van de fase waarin het bouwobject zich bevindt.

Er bestaat wel de mogelijkheid om gegevens bij het KNMI op te vragen betreffende de onwerkbaar-weercriteria per regio. Hierbij wordt voor iedere dag (in code) aangegeven hoe het weer tussen 07.00 en 17.00 uur was: temperatuur, neerslagduur, windsnelheid en al of niet een sneeuwdek. De verklaring in codes wordt bijgeleverd.

De kosten bedragen Euro 22,62 per maand/per KNMI-station; eenmalig wordt het bedrag verhoogt met Euro 13,82 administratiekosten. Aanvragen?

Zie ook: brochure Onwerkbaar weer (PDF-document)

bron: http://www.knmi.nl/voorl/kd/overzicht/maand/reactie.html
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl