Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: vocht in muur wegwerken dmv vervangen stenen etc.
Naam: M. Vooren, van nvt (datum: 23-01-2004 15:46)

Kunt u mij meer vertellen over de volgende methode; het vervangen van de onderste rij stenen in een vochtige muur. Deze methode houdt in dat de muur in zijn geheel op "ijzeren staafjes" wordt gezet, waarna op een gehele-bedekking- van-gestort-beton-en-plastic de rij bakstenen weer wordt ingebouwd.
Kent u gerenommeerde bouwbedrijven die deze methode toepassen?
Reageer
Reactie: vocht in muur wegwerken dmv vervangen ste
Naam:
Joost Hartman , van PelserHartman (datum: 26-01-2004 16:15)

Het is mij niet geheel duidelijk wat u nu bedoelt. Wanneer dit de methode is die er in voorziet om telkens een meter muur uit te kappen, een loodslabbe (o.i.d.) in te leggen en weer dicht te metselen. Op een dusdanige plek dat vochtproblemen voorkomen worden. Dan zou ieder beetje bouwbedrijf de werkzaamheden moeten kunnen uitvoeren.
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl