Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: dubbel glas
Naam: Harry Kraaijeveld, van Sterner Projectmanagement bv (datum: 29-09-1999 15:05)

Onze opdrachtgever heeft onderhoudsplan 186 eengezinswoningen in voorbereiding. Een van de onderhoudsvoorzieningen is het vervangen van de houten kozijnen door kunststof. Van de 186 woningen zijn ca. 143 reeds voorzien van dubbele beglazing, hetgeen op verzoek van de huurders destijds is aangebracht met huurverhoging.
Wij zijn voornemens om bij vervanging van de kozijnen het glas zoals in de huidige toestand terug te brengen.

Vraag: kna vanuit het bouwbesluit (of gemeente) geeist worden dat alle kozijnen worden voorzien van dubbel glas?
Reageer
Reactie: dubbel glas
Naam:
Adrie Holtzer , van BABH Bouwadviesburo A.Holtzer (datum: 05-10-1999 21:36)

Neen.
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl