Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: Vraag over voorbereidingsbesluit
Naam: A. Schwartz (datum: 28-10-2003 19:30)

Ik heb een vraag over een voorbereidingsbesluit.

De gemeente heeft een voorbereidingsbesluit genomen. Ik heb echter al bouwvergunning. Ik heb de bouwvergunning een tijdje laten liggen maar ben net binnen de termijn (genoemd in de bouwvergunning) begonnen met de bouw. Het voorbereidingsbesluit staat mijn bouwwerkzaamheden niet toe. Kan ik nu toch mijn bouwwerk afbouwen. Met andere woorden treft het voorbereidingsbesluit ook reeds verleende bouwvergunningen?

Graag verneem ik het antwoord.

Met vriendelijke groeten,

A. Schwartz
Reageer
Reactie: Vraag over voorbereidingsbesluit
Naam:
J Goud (datum: 28-10-2003 20:18)

De aan u verleende bouwvergunning vervalt niet vanwege het door de gemeente genomen voorbereidingsbesluit.
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl