Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: ventileren met klepraam
Naam: r.benjamns (datum: 23-10-2003 15:59)

Als je een verblijfsgebied wilt ventileren met een klepraam moet dit raam dan op 3 standen te plaatsen zijn? Zo ja, wat kun je dan hier het beste voor uitzetters gebruiken?
Reageer
ventileren met klepraam
Naam:
r.benjamns (datum: 23-10-2003 15:59)

Als je een verblijfsgebied wilt ventileren met een klepraam moet dit raam dan op 3 standen te plaatsen zijn? Zo ja, wat kun je dan hier het beste voor uitzetters gebruiken?
Reactie: ventileren met klepraam
Naam:
Jop Planje , van Cumae (datum: 23-10-2003 17:51)

Eigenlijk is dit een vraag die beter bij een handel in bouwbeslag gesteld kan worden. Overigens voldoet een klepraam volgens de letter niet aan het bouwbesluit voor de ventilatie en zal dit eerst door de gemeente goedgekeurd moeten zijn. Een klepraam voldoet niet aan de eis betreffende de geluidswering in geopende stand. Bovendien is er bij het klepraam zeer waarschijnlijk geen attest aanwezig betreffende de genormaliseerde doorlaat bij 1 Pa drukverschil. Tenslotte dient er gelet te worden op de inbraakwerendheid van het raam.
Reactie: ventileren met klepraam
Naam:
hans , van vdP architecten (datum: 24-10-2003 08:43)

Buva heeft een traploos uitzetbare raamuitzetter.
De WHITCO, deze oplossing heeft een ventilatiecapaciteit van 27,2dm?/sec/m1.
zie buva.nl -> produktgroepen -> ventilatie -> ventileren via bovenlicht ->
Reactie: ventileren met klepraam
Naam:
Jop planje (datum: 25-10-2003 17:56)

Ook dit raam voldoet niet aan de eis van geluidswering, volgens mijn informatie.
Reactie: ventileren met klepraam
Naam:
Henk Odijk , van Adviesbureau J.P. van der Weele (datum: 27-10-2003 22:56)

Dat hangt er helemaal van af hoeveel lucht er doorheen moet. BUVA heeft meetgegevens van zowel de ventilatiecapaciteit als de geluidwering bij verschillende kierstanden beschikbaar.
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl