Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: aanvangwerkzaamheden
Naam: abels (datum: 09-05-2003 09:02)

gaarne zou ik van u willen vernemen wat er wettelijk is vastgelegd over de start van de bouwwerkzaamheden in de ochtend.
concreet,om hoe laat mogen zij op zijn vroegst beginnen.?

b.v.d. J.Abels
Reageer
Reactie: aanvangwerkzaamheden
Naam:
Conny Hulsman , van Conny Hulsman Makelaar o.g. (datum: 06-06-2003 08:25)

Geluidsoverlast is toegestaan tussen 7.00 uur en 22.00 uur. Dit geldt ook bijvoorbeeld voor buren die verbouwen in een nieuw aanvaarde woning.
Reactie: aanvangwerkzaamheden
Naam:
Henk Odijk , van Adviesburo J.P. van der Weele (datum: 07-06-2003 16:48)

Waar staat dat dan van die 7.00 tot 22.00 uur?

Er is ook een Circulaire bouwlawaai (d.d. 1981, herzien 1991). Dat is een richtlijn op basis waarvan gemeenten voorschriften kunnen geven. De richtlijn gaat alleen over het geluid buiten voor de gevel van omliggende woningen.


Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl