Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: mogelijken parkeerindelingen.
Naam: Freek van den Hurk, van Student Bouwtechnische bedrijfskunde Tilburg (datum: 26-02-2003 10:19)

We moeten voor een opdracht van school uitzoeken wat de mogelijkheden zijn voor de indeling van parkeervakken. Nou heb ik op internet gezocht maar krijg er geen specifieke informatie.

Is er misschien iemand die mij kan helpen aan informatie over de indeling van parkeervakken of routing?

Mocht je me kunnen helpen, je kan me altijd emailen.

Bij voorbaat dank Freek van den Hurk,
Reageer
Reactie: mogelijken parkeerindelingen.
Naam:
Henk Odijk , van Adviesburo J.P. van der Weele (datum: 01-03-2003 20:40)

Kijk eens in de NEN 2443. Die gaat over parkeergarages, maar er staat ook een en ander in over de indeling (afmetingen parkeervakken e.d.) waar je misschien wat mee kunt.
Evt. te bestellen bij het NNI in Delft.
Reactie: mogelijken parkeerindelingen.
Naam:
J. Raatjes , van Bouwadviesbureau Raatjes (datum: 15-03-2003 16:32)

Wat ook een mogelijkheid is, maar ik weet niet of het boek er nog is: Neufert.
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl