Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: recht op overpad
Naam: Den Braber (datum: 17-01-2009 20:16)

Wij hebben tussen onze wonig een pad waar met de auto naar onze ingesloten tuin kan rijden (per dag 1x heen en 1x terug). het pad is net te smal voor 2 auto's maar nu heeft de buurman een paal op zijn stuk grond gezet.
Nu kan ik er niet meer langs, mag dit zomaar?
Reageer
Re: recht op overpad
Naam:
paulT (datum: 18-01-2009 12:43)

Als er geen recht van overpad is dan mag de buurman dat.
Kijk in de koopakte.
En vervolgens eens met de buurman gaan praten.
Ik kan me voorstellen als u 's nachts met de auto langs zijn slaapkamer rijdt hij wellicht bezwaren heeft tegen het autogebruik.
Re: recht op overpad
Naam:
Niels (datum: 19-01-2009 13:33)

Wat is de reden?

Staat er in het koopcontract of huurcontracrt dat er een recht van overpad is?

Maar er zijn meer aspecten van belang; waar komt het pad op uit? -Is dit de enige mogelijkheid om met de auto daar te komen? Is het noodzakelijk dat u daar met auto moet kunnen komen? Wat is het belang van de buurman om daar een paaltje neer te zetten?


Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl