Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: MIVA in industriefunctie
Naam: A. van Lomwel, van Ontwerpburo Piet van Es (datum: 13-11-2008 09:47)

Bij GO > 400 m2 industriefunctie is een teogankelijkheidssector vereist met daarin een MIVA-toilet. Dit lijkt niet atijd logisch en is bovendien sterk afhankelijk van de aard van het bedrijf. Is er een ontsnappingsmogelijkheid?
Reageer
Re: MIVA in industriefunctie
Naam:
Spock (datum: 13-11-2008 10:51)

De enige ontsnappingsclausule is het aantonen van een gelijkwaardige oplossing. Ben benieuwd wat je daarvoor kan aandragen.
En waarom geen MIVA toilet in de industriefunctie? Deze kan ook door valide mensen gebruikt worden.
Re: MIVA in industriefunctie
Naam:
Jack , van SA (datum: 13-11-2008 14:27)

Je kunt onderscheid maken in lichte en zware industriefunctie. Voor lichte industriefunctie geldt die eis nl. niet.

Een magazijn o.i.d. kun je beschouwen als lichte industriefunctie; het resterende deel is dan misschien minder dan 400m??.

Anderzijds sluit ik me aan bij de vorige reactie; miva-toilet kun/mag je ook gebruiken en meetellen als normaal toilet, dus het is niet 'n extra toilet.
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl