Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: beplanting/ overlast
Naam: Cornelia (datum: 15-10-2008 11:40)

Geachte heer /mevrouw

Mijn huis grenst aan de achtertuin van de buren.
Voor onderhoud moet ik bij de muur kunnen nu blijkt dat de beplanting die er stond, waar ik de buren een schadevergoeding voor betaald heb, afgekapte boomstammen verborgen. Alle beplanting staat en stond binnen de wettelijke afstand. Dit hindert mij in het onderhoud van de woning. Tevens is er schade door ontstaan. Kan ik de buren hiervoor verantwoordelijk stellen?
De buren hebben mij aangedrongen op onderhoud wegens hun zicht op mijn muren.
Een 2e vraag: op de grenslijn van mijn tuin staat een haag die eigenlijk van de buren is deze neemt aan mijn zijde een meter van mijn tuin weg over de gehele lengte. Graag zou ik deze plaats willen benutten voor mijzelf. Ik ben bang dat bij zover insnoeien de haag kapot gaat. Zelf zou ik dit niet erg vinden maar de de buren natuurlijk wel. Er is geen erfdienstbaarheid gevestigd Maar de situatie was al zo toen ik er kwam wonen. Wat zijn de mogelijkheden hiervoor?
Ter informatie: toen ik het wilde bespreken begonnen deze buren gelijk te dreigen met een rechtzaak.

Wat zijn de wettelijke regels indeze?
Graag hoor ik van u.
Met voorbaat mijn hartelijke dank,
Met vriendelijke groeten,
mw. Cornelia
Reageer
Re: beplanting/ overlast
Naam:
Piet (datum: 15-10-2008 21:40)

laat de rechter dan een uitspraak doen, dan weet je meteen waar je aan toe bent.
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl