Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: hek op oprit
Naam: sjaak (datum: 06-10-2008 21:30)

hallo
mijn buurman wil een hek of een schutting plaatsen op de oprit.
als hij dit tegen de erfgrens doet op zijn grond, kan ik mijn autodeur niet meer geheel openkrijgen en wordt mijn oprit dus eigenlijk onbruikbaar, mag dit zomaar?
groet sjaak
Reageer
Re: hek op oprit
Naam:
Piet (datum: 06-10-2008 22:01)

tot 1 meter hoog over het algemeen bouwvergunningsvrij.

privaatrechtelijk kan dit niet als u een overeenkomst met uw buurman heeft omtrent het gebruik van de oprit.







misschien een smallere auto een optie?
Re: hek op oprit
Naam:
slm (datum: 06-10-2008 23:49)

iedereen mag op zijn eigen grond een erfafscheiding plaatsen, in de voortuin 1,00 m hoog. Dus de auto moet achteruit geparkeerd worden om in te kunnen stappen, jammer genoeg!
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl