Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: dakopbouw
Naam: J.Peerdeman (datum: 03-01-2003 16:24)

Moet er in het kader van de nieuwe Woningwet,die op 1-1-2003 in werking treedt, voor een dakopbouw(dus geen nieuwe verdieping) een vergunning worden aan gevraagd?
Reageer
Reactie: dakopbouw
Naam:
J Goud (datum: 03-01-2003 19:05)

Op de site van het ministerie van VROM (www.vrom.nl/woningwet)vindt u alle informatie over vergunningsvrij bouwen.
U kunt op de site van VROM met een eenvoudig programma nagaan of een bouwvergunning is vereist. Met dit handige hulpmiddel beantwoord u dan een aantal vragen met ja of met nee , en aangegeven wordt of de werkzaamheden vergunningsvrij of vergunningplichtig zijn.
Daarnaast kunt nog de publicatie "Dakkapellen" downloaden.
Reactie: dakopbouw
Naam:
J. De Munnik , van nvt (datum: 16-06-2004 12:34)

Behoort een dakopbouw dan ook tot een dakkapel???
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl