Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: dakkapel aan schoorsteen
Naam: rozentak (datum: 27-08-2008 19:26)

Onze buren hebben hun nieuwe dakkapel op de erfgrens vastgemaakt aan onze schoorsteen.Ze willen nu dat wij die schoorsteen verhogen vanwege brandgevaar, maar die schoorsteen staat er al 120 jaar en voldeed altijd goed. Dit kan toch niet zomaar? Wij durven onze houtkachel niet meer te gebruiken omdat onze schoorsteen ook nog slechter trekt!

Bijlage: IMG_0027.JPG Reageer
Re: dakkapel aan schoorsteen
Naam:
kruislijst , van - (datum: 27-08-2008 20:13)

om brandgevaar te voorkomen dient het dak te voldoen aan de eis "niet brandgevaarlijk" volgens de NEN 6063.

Aan de foto te zien is een deel van de dakkapel over uw dak gebouwd (daklood e.d).

Heeft u hier toestemming voor gegeven?
Re: dakkapel aan schoorsteen
Naam:
Leon (datum: 27-08-2008 20:19)

Afgezien van het akkoord gaan of niet, is hier wel een vergunning voor aangevraagd? Voor zover ik kan zien is dit niet vergunningsvrij.
Re: dakkapel aan schoorsteen
Naam:
Jan Paul (datum: 28-08-2008 11:49)

En het is zeker geen dakkapel maar een dakopbouw.
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl