Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: lichtmast
Naam: M. Hagens, van tuinaanleg en onderhoudsbedrijf Hagens (datum: 16-09-2002 14:36)

Mag ik op mijn erf een lichtmast zetten van 10 meter hoog met daaraan 2 lampen. En wat moet ik dan zien als overlast van de buren. Links van ,ij wonen de buren op zo'n 50 meter afstand en rechts van mij op ongeveer 30 meter afstand.
Reageer
Reactie: lichtmast
Naam:
Henk Odijk , van Adviesbureau J.P. van der Weele (datum: 19-09-2002 22:39)

Volgens mij heb je daar een bouwvergunning voor nodig. In het kader van de bouwregelgeving is lichthinder echter geen item. Wel kunnen er in het bestemmingsplan bepalingen staan die beperkingen opleggen aan een dergelijke lichtmast.
Als je die lichtmast gaat gebruiken om in de avonduren bedrijfsmatige activiteiten mogelijk te maken, kan ook een milieuvergunning (of een melding) nodig zijn. In een dergelijke proceduren is lichthinder wel een item.
Informeer eerst eens bij je gemeente hoe die daar over denkt.
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl