Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: Riool
Naam: m.de B (datum: 11-03-2008 16:01)

Mijn vraag is dat ons riool verstopt zat door toe doen van het achter ons liggende bedrijf. Deze aansluiting zit op ons riool onder onze bestrating. De vorige eigenaar van ons huis had hier ook al diverse malen verstopping door gehad. Doordat de materialen die daar verwerkt worden in het riool gestort worden. Wij zijn het beu en willen ons eigen riool en geen aansluitingen van anderen erop. Mogen wij dit laten doen of heeft dit bedrijf recht van overpad om het riool op de onze te houden?
Reageer
Re: Riool
Naam:
@ (datum: 12-03-2008 13:18)

het staat u vrij om op eigen terrein een nieuw riool aan te leggen, echter voor aansluiting op het gemeente riool dient u wel een aanvraag bij de gemeente in te dienen, dit is meestal geen probleem.
Re: Riool
Naam:
ben bomers , van bb bouwadvies (datum: 20-03-2008 16:43)

niet zo snel aan het werk kijk eerst eens in het kadaster of er met betrekking tot de riolering een erfdienstbaarheid is geregeld. Zo nee dan slopen anders accepteren of overleggen met de achterburen.
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl