Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: software TO berekeningen
Naam: Rob, van - (datum: 26-02-2008 14:18)

hallo

Ik ben op zoek naar goede, gebruiksvriendelijke en betaalbare software om TO berekeningen (vanuit GIW soms geeist) te maken.

Ik ken Bink en Vabi, zijn er nog meer partijen die dergelijke software hebben?

Graag reacties!

Bedankt.
Reageer
Re: software TO berekeningen
Naam:
Spock (datum: 26-02-2008 15:52)

In het EP-berekeningsprogramma van DGMR zit deze al in, nl. onder risico te hoge temperaturen. Geen idee wat de kosten zijn, maar veel bedrijven die met bouwregelgeving te maken hebben, hebben dit programma.
Re: software TO berekeningen
Naam:
Tjerk tijsma , van BINK sofware (datum: 24-06-2010 16:12)

Ook Binksoftware heeft in de EPW woninge module de controle te hoge temperaturen. veel bedrijven die met bouwregelgeving te maken hebben, hebben dit programma. ook heeft BINK software een TO programma (DYWAG) voor informatie www.binksoftware.nl

Re: software TO berekeningen
Naam:
I (datum: 06-07-2011 09:15)

Het onderdeel in de DGMR software is echt niet vergelijkbaar met een echte TO berekening als Vabi of Bink!!!
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl