Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: kerkepad
Naam: kees vlijm, van strukton (datum: 11-02-2008 11:08)

bij ons achter gaat door de weilanden
een kerepad bakkerspad
nu heeft de laaste eigenaar van het land zijn gedeelte afgesloten
dit terwijl het pad er al meer dan 50 jaar licht
kan dit zo maar
Reageer
Re: kerkepad
Naam:
Paul (datum: 25-02-2008 13:21)

Neen, dat mag niet zo maar.
Re: kerkepad
Naam:
kees vlijm , van strukton (datum: 26-02-2008 09:32)

weet je ook wat ik er aan kan doen
hoe wat en bij wie

gr kees
Re: kerkepad
Naam:
Paul (datum: 26-02-2008 10:56)

Het mooiste zou natuurlijk zijn als jij en andere belanghebbenden in goed overleg met de eigenaar van het afgesloten deel in overleg en met respect voor elkaars belangen tot een oplossing komen die perspectief biedt voor de toekomst. Het alternatief zou zijn het aanspannen van een gerechtelijke procedure. Het nadeel daarvan is dat dit niet gratis is. Misschien is er ook nog buurtbemiddeling (mediation) mogelijk.
Re: kerkepad
Naam:
Robert de Bruin , van Geovita AS (datum: 27-03-2008 15:11)

Hoi Kees!

Ik weet niets van dit pad af, maar heb een vraagje aan je over de HSL. Ik weet niet wanneer je dit leest, het heeft een beetje haast.

Groeten uit Noorwegen!
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl