Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: Verblijfsgebied kelder
Naam: Peter (datum: 12-11-2007 12:25)

Bij het indienen van een bouwplan hebben wij de kelder aangeduid als overige gebruiksfunctie (berging) waarbij de totale oppervlakte wordt gezien als verblijfsgebied. De gemeente geeft als reactie dat een kelder niet zal voldoen aan de eisen van een verblijfsgebied. Naar mijn idee zijn er geen eisen die gelden voor een verblijfsgebied voor een overige gebruiksfunctie....Wat doe ik verkeerd?
Reageer
Re: Verblijfsgebied kelder
Naam:
Spock (datum: 12-11-2007 12:30)

Ook het verblijfsgebied in een overige gebruiksfunctie moet geventileerd worden, daglicht is niet nodig. Ben je misschien de ventilatie vergeten? Je hoeft overigens maar 55% van het oppervlak van de kelder aan te merken als verblijfsgebied.
Re: Verblijfsgebied kelder
Naam:
B. de Jong (datum: 12-11-2007 14:43)

Een verblijfsgebied van een overige gebruiksfunctie hoeft niet altijd geventileerd te worden. Bij een andere overige gebruiksfunctie zijn alleen eisen gesteld aan een toilet-, badruimte en aan een verblijfsgebied met een opstelplaats voor een kook- en warmwatertoestel.
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl