Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: recht van overpad
Naam: van heumen (datum: 14-10-2007 13:28)

Twee jaar gelden hebben wij een boerderij gekocht met een veldschuur die op de erfscheiding staat. Deze veldschuur heeft twee grote hoge staldeuren die eveneens met de opening naar de erfscheiding. Voorheen behoorde deze schuur tot de boerderij die staat op het aangrenzende perceel.De voormalige eigenaar van de boerderij die wij gekocht hebben is nog steeds eigenaar van de boerderij op het aangrenzende perceel. Deze boerderij was in het verre verleden een noodwoning en is niet meer bewoonbaar en heeft ook geen woonbestemming meer agv van de hinderwetvergunning. Doordat de noodwoning nu te koop aangeboden wordt doet de vraag zich voor of ik ook in de toekomst gebruik kan blijven maken van de enige dubbele hoge schuurdeuren in de veldschuur. Als ik hier gebruik van wil maken moet ik namelijk over het perccel van de toekomstige eigenaar. De veldschuur heeft de functie van opslag. Als ik dit niet meer zou mogen verliest de schuur grotendeels zijn functie.
mvrg, Lucian van Heumen
Reageer
Re: recht van overpad
Naam:
Paul (datum: 14-10-2007 16:49)

Met de eigenaar van het naburige erf kun je overeenkomen dat je over zijn erf mag uitwegen. Die overeenkomst geldt alleen tussen jullie twee?n. Als je wilt dat die overeenkomst ook tussen de opeenvolgende eigenaren gaat gelden, dan moet je dit als erfdienstbaarheid vastleggen via een notari?le akte.
Re: recht van overpad
Naam:
pino (datum: 15-10-2007 08:17)

Probeer de grond die je nodig hebt als toegang van de huidige eigenaar te kopen
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl