Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: recht van overpad
Naam: Dennis, van Intergreen (datum: 01-10-2007 11:22)

goedenmorgen


wij konden alleen bij ons huis komen over een laan van de buurman! nu is er een weg aangelecht door de gemeente aan de andere kant van ons huis, waardoor wij nu ook zo bij ons huis kunnen komen.

Vervalt nu het recht van overpad op de ouwe laan??? (die van de buurman is) of blijft het recht van overpad bestaan op die ' ouwde ' laan?
Reageer
Re: recht van overpad
Naam:
Jack , van SA (datum: 01-10-2007 16:25)

Recht van overpad is notarieel vastgelegd. Als de noodzaak voor recht van overpad niet meer aanwezig is, dan is het mogelijk en wellicht beter dit te laten vervallen. Ik denk echter dat dat niet vanzelfsprekend gebeurt, maar dat daar minstens een bezoekje aan de notaris aan vooraf moet gaan (door eigenaar van de grond waarover recht van overpad geldt).
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl