Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: vloeistofdichtheid van een betonnen vloer
Naam: A. Sahin (datum: 23-03-2002 13:28)

Mijn vader wil binnenkort een garagebedrijf opstarten, gespecialiseerd in voorbewerken etc. Om een milieu-vergunning te krijgen moet het aan een aantal vereisten voldoen, zoals een vloeistofdichte betonnen vloer. Ik heb diverse aannemers e.d gebeld om te informeren welke stappen wij moeten ondernemen, maar we komen geen stap verder. Kunt u mij informeren waar ik terecht kan voor meer informatie? De garagebedrijf is in Beverwijk.

Alvast bedankt,

Met vriendelijke groet,

Ayse Sahin
Reageer
Reactie: vloeistofdichtheid van een betonnen vloer
Naam:
joute de graaf , van bouwkundig adviesburo joute de graaf (datum: 06-05-2002 22:17)

Een ingenieursbureau die (o.a.) vloerberekeningen maakt kan U daar wel info over geven.
Ook kunt U de firma Silidur ( betonvloeren om informatie vragen
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl