Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: Hoogte aanbouw tegen mandelige muur
Naam: Sander (datum: 05-09-2007 21:36)

Mijn achterburen hebben (zonder ons te vragen) een afdak tegen onze gezamelijke schutting gemaakt. Dit afdak is hoger dan de schutting en bederft mijn uitzicht. Ik kan nergens vinden of wat er tegen een mandelige muur wordt gebouwd, boven de schutting uit mag steken.
Reageer
Re: Hoogte aanbouw tegen mandelige muur
Naam:
Paul (datum: 28-10-2007 23:57)

In de landelijke bouwregelgeving is nergens vastgelegd dat een bouwwerk niet hoger mag zijn dan een toevallig aanwezige schutting. Van een "recht op vrij uitzicht" is dan ook geen sprake.
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl