Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: vluchten langs andere woningen
Naam: richard, van - (datum: 30-08-2007 21:18)

hallo
ik heb een bestaande galerijflat (bouwjaar 1985) met maar 1 centraal traphuis. Dat wil zeggen dat ik vanuit de hoekwoning dus langs wel 7 andere woningen moet vluchten, het traphuis waar ik dan vervolgens in terecht kom is een brand- en rookvrije vr. De oppervlakte van alle aangewezen woningen is circa 1300 m2. Volgens mij mag dat allemaal? Volgens mij staat er nergens in bouwbesluit bestaande bouw een eis (zoals bij nieuwbouw) dat je niet langs andere subbcs mag vluchten. Klopt dat allemaal?
Reageer
Re: vluchten langs andere woningen
Naam:
Jack , van SA (datum: 03-09-2007 10:58)

Zie bouwbesluit, art 2.164

Re: vluchten langs andere woningen
Naam:
richard , van - (datum: 03-09-2007 11:22)

Jack,

Dank voor je reactie. Conclusie: het mag dus?
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl