Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: erfdienstbaarheid/recht van overpad
Naam: Michelle (datum: 17-07-2007 16:30)

wij hebben een benedenwoning gekocht met officieel een uitgang in onze tuin leidend naar een gezamenlijke "carpoort",en uiteindelijk openbare weg, een recht van overpad. Iemand heeft een perceel achter ons gekocht en aan de voorkant van onze "carpoort" een deur geplaatst waardoor wij geen gebruik meer kunnen maken van onze achteruitgang want dan komen we in zijn pand terecht. Ik weet dat er erfdienstbaarheid en recht van overpad is dat is bijgevoegd bij ons akte. Ik begrijp alleen niet precies wat het inhoudt en wat we eraan kunnen doen zodat we weer gebruik kunnen maken van onze achteruitgang? Moeten we bijvoorbeeld rekening houden met verjaring?
Reageer
Re: erfdienstbaarheid/recht van overpad
Naam:
paul (datum: 17-07-2007 18:17)

In de akte kun je lezen wat de inhoud van je recht van overpad is. Je buurman mag je dit recht niet zo maar "afnemen".

Een erfdienstbaar kan o.a. worden be?indigd door verjaring. Dit geldt echter alleen als er door de situatie geen gebruik meer gemaakt kan worden van de erfdienstbaarheid. In dat geval geldt een verjaringstermijn van 20 jaar.
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl