Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: art. 2.136 lid 4; hoogteverschil vloer RC max. 4m1
Naam: Pieter, van Bouwbedrijf (datum: 11-01-2007 12:13)

Volgens artikel 2.136 lid 4 is het max. hoogte verschil tussen vloer VG en toegang RC.
Kan hier vrijstelling op verleend worden als je binnen vereiste loopafstanden blijf en vluchtwegen over ??n trap met tussenbordes leiden (aan beoogde doel van dit artikel, vluchten over niet meer dan ??n trap, voldaan)?
Bij bouw bedrijfspand stelt de gemeente namelijk een verdiepinghoogte van 4,5m1 hoogte voor. Dit betekent dat beg.gr. en verd. opgedeeld moet worden in 2 RC's, dus draagconstructie 30 min. brandwerend en de VG's op verdieping worden RC's.
Reageer
Re: art. 2.136 lid 4; hoogteverschil vloer RC max. 4m1
Naam:
J. Bolte , van Yacht (datum: 16-01-2007 09:09)

Wat je stelt is niet helemaal waar, je hoeft de verdieping geen apart RC te maken wanneer je zorgt dat elke verdieping haar eigen uitgangen heeft op de verdieping zelf. Deze uitgang moet dan wel leiden naar een RVVR.

trappenhuisje aan de buitenzijde of een idee?
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl