Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: Recht van overpad ook bij veranderde verkeersintensiviteit
Naam: cornelie (datum: 19-09-2006 11:24)

Wij waren in bezit van nsw land met 2 boerderijen. Een daarvan hebben we aan de toenmalige pachter verkocht. Nu is de boerderij (met recht van overpad )doorverkocht aan iemand die plannen heeft voor een zorgboerderij en horeca en winkel aan huis. Wij verwachten veel extra verkeersoverlast in dit kwetsbare natuurgebied en heel veel extra verkeer.
Het betreft een prive weg die ons eigendom is en die alleen open is gesteld voor wandelaars en fietsers in het kader van de nsw.regeling.
Autos mogen er in principe niet in alleen verkeer naar de 2 boerderijen.
Mijn vraag is denkt u dat wij een beperking kunnen opleggen aan het aantal autos of vaststellen dat alleen bewoners en privebezoekers gebruik mogen maken van deze weg?
Reageer
Re: Recht van overpad ook bij veranderde verkeersintensiviteit
Naam:
evik (datum: 19-09-2006 15:33)

Als het goed is ligt dit nu al vast in uw recht van overpad. Alleen de eigenaar verkrijgt een recht van overpad mits anders aangegeven.
De eigenaar van het pand is dus in principe de enige waarvoor het overpad geldt, niet voor zijn bezoekers e.d.
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl