Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: Wegverkeerslawaai
Naam: Martijn (datum: 24-07-2006 11:32)

Een nieuw te bouwen basisschool (onderwijsfunctie). Het bouwwerk is gelegen binnen een 30 km zone, en is niet gelegen in een zone van een andere weg. Mijn inziens is deze gebruiksfunctie niet gevoelig voor wegverkeerslawaai. Gaarne jullie meningen hierover.
Reageer
Re: Wegverkeerslawaai
Naam:
J. Bolte , van Yacht (datum: 24-07-2006 14:44)

Je moet de redenatie niet omdraaien: De functie is, ongeacht de invulling of omgeving, gevoelig voor lawaai. Wanneer er op de een of andere manier voldoende geluid aanwezig is, heeft een klas daar last van.

De vraag of er voldoende geluid wordt geproduceerd in de omgeving waarvan men last kan hebben is een andere, dat dient onderzocht te worden. (verkeerstellingen, geluidsmetingen etc.).

Wanneer je dus aan een verkeersluwe 30 km zone zit, is er een grote kans dat je daar vanwege het lage geluidsniveau een functie kunt toepassen die normaliter gevoelig is voor lawaai.
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl