Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: recht van overpad
Naam: Monika (datum: 10-06-2006 16:51)

wij hebben tussen het huis van de buren en ons huis een paadje liggen. Er is een kadstrale meting gedaan en daaruit blijkt dat de erfgrens van beide percelen over het pad loopt. Weliswaar is een groter gedeelte van de buurman. De buurman claimt nu dat wij geen recht hebben om over het pad te lopen aangezien er geen recht van overpad geregeld in zijn koopakte. Hij wil zelfs het pad bij zijn tuin trekken. Kan dat zomaar?

Reageer
Re: recht van overpad
Naam:
PaulT (datum: 11-06-2006 03:36)

http://www.bouwhelp.nl/vraag/11718_apart_forum__recht_van_overpad_

http://www.ekbouwadvies.nl/

En gebruik eens de zoekfunctie
Re: recht van overpad
Naam:
evik (datum: 12-06-2006 10:27)

@ PAULT
Het is wel moeilijk om geen antwoord te geven he
Ik wel iig!

Maar, gebruik de zoekfunctie eens....

Re: recht van overpad
Naam:
PaulT (datum: 13-06-2006 20:09)

Bij het antwoorden verval je steeds vaker in herhaling, dus als men eens de zoekfunctie gebruikt of googelt(nieuw nederlands werkwoord)krijgt men snel het antwoord.
Dus sluit ik me ook aan bij het volgende topic.:
http://www.bouwhelp.nl/vraag/11718_apart_forum__recht_van_overpad_


Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl