Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: bestemming
Naam: tini van den wijngaard, van M.J. van den Wijngaard Bouwk. Advies en tekenburo (datum: 04-01-2001 11:08)

In 'n bestemmingsplan " Agrarisch gebied, Kernrandgebied" mogen gebouwen geplaatst worden die bestemd zijn voor agrarische bedrijfsvoering ten behoeve van agrarische bedrijven welke een zeer beperkte milieuhinder veroorzaken.

'n manege of paardenstal voor eigen gebruik valt volgen betreffende gemeente niet onder deze bepalingen.

Welke gebouwen of gebruiksdoeleinden komen hiervoor wel in aanmerking ?
Gemeente geeft hiervoor geen directe oplossing

Bedankt voor reaktie !!

tini van den wijngaard.
Reageer
Reactie: bestemming
Naam:
w. smit , van splendid advice (datum: 05-01-2001 14:38)

U geeft aan dat de manege c.q. paardenstal voor eigen gebruik is en dus niet bestemd is voor een agrarische bedrijfsvoering t.b.v. een agrarisch bedrijf. Het bouwwerk dat gebouwd zal worden moet dan ook gebruikt worden t.b.v. de agrarische bdrijfsvoering van het agrarisch bedrijf. er zal dus iets bedrijfsmatig gebouwd moeten worden wat ook nog een beperkte milieuhinder veroorzaakt.
Of de bouw van een manege valt binnen de agrarische bestemming is zeer de vraag.
Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl