Zoek binnen het forum

Zoeken naar:   
Vraag: bouwbesluit / handboek voor toegankelijkheid / NEN 1814
Naam: erik (datum: 03-03-2006 10:40)

hallo,

indien het bouwbesluit eist dat er een toegankelijkheidssector in een plan moet worden voorzien, kan er dan worden gesteld dat er aan NEN 1814 of handboek voor toegankelijkheid voldaan moet worden?
deze worden namelijk niet direct aangestuurd door het bouwbesluit.

of dient men bij een PvE o.i.d de NEN 1814 en/of het handboek van toepassing verklaard te worden?

grt,

Erik
Reageer
Re: bouwbesluit / handboek voor toegankelijkheid / NEN 1814
Naam:
erik (datum: 03-03-2006 11:24)

ik ben er zelf al uit..

de uitgever van het handboek toegankelijkheid doet hierover een uitspraak op de site namelijk

NEN 1418
Niet verplicht, kan in contracten gebruikt worden voor uniforme afspraken en heldere eisen dien aan het te bouwen object worden gesteld.

Handboek voor toegankelijkheid
Niet verplicht, wordt genoemd in de offici?le toelichting op het bouwbesluit als een goed voorbeeld van ?hoe het kan?. Verduidelijkt het bouwbesluit en NEN 1814.

tis maar dat je het weet :-)


Reageer

Hoe werkt het?

Selecteer een vraag door te klikken op de onderwerpen van de gestelde vragen, waarna het bijbehorend antwoord zichtbaar wordt samen met daaronder de reacties.

Staat uw vraag er niet bij, dan kunt u deze ingeven

Aangeboden door:


[ S&W Consultancy ]

S&W Consultancy BV
Postbus 5185
4380 KD Vlissingen

Bij klachten of misbruik kunt u mailen naar:
e-mail bouwhelp@s-w.nl

We kunnen vragen helaas niet per e-mail beantwoorden. Antwoorden worden gegeven door gebruikers van de website als u uw vraag toevoegt.

Advies|Indeling|Ontwerp


[ Emma Interieuradvies]


emma-interieuradvies.nl